Architekt : Imperium Dobra PL

Imperium Dobra PL


smiler@op.pl

Nazywam się Damian Borowski i od kilku lat zajmuję się rozwojem osobistym. Przez większą część swojego życia zmagałem się z problemami, których nie potrafiłem rozwiązać – nadwaga, nieśmiałość, kiepska organizacja czasu, specyficzna sytuacja rodzinna, słaba motywacja, brak wiary w siebie, trudności we współżyciu z bliskimi, bezradność wobec codziennych problemów oraz… brak poczucia sensu życia.

Kilka lat temu, zupełnie przypadkowo, trafiłem na książkę autorstwa S. R. Covey’ego pt. „7 nawyków skutecznego działania”, która okazała się początkiem rozwiązania na wszystkie wyżej wymienione problemy. Z ochotą zacząłem wdrażać w swoje życie proponowane przez autora rady oraz sugestie i obserwować ich efekty, a przy okazji coraz bardziej wciągałem się w tematykę samodoskonalenia. Wkrótce zapoznałem się z twórczością Briana Tracy, Dale’a Carnagie’go, Napoleona Hill’a, Roberta Kiyosaki’ego, Ziga Ziglar’a oraz wielu innych światowej sławy liderów rozwoju osobistego i biznesu, jak również psychologów i socjologów.

Moja wiedza i umiejętności przyczyniły się do tego, że wywróciłem swoje życie do góry nogami i sprawiłem, że przestało być ono zbiegiem okoliczności, a stało się świadomym wyborem. Wynikiem tego opracowałem swój „Wielki Plan”, którego efektem końcowym jest budowla składająca się absolutnego spełnienia osobistego oraz wspaniałych relacji międzyludzkich, którą nazywam „Imperium Dobra”.